Letenky na Bali za akciových 13290 Kč

Poslední šance letět na Bali s touto letenkou za super cenu. Akce platí pouze do pátku 26.1. do půlnoci. Užívej si skvělé vlny, pláže a teplé počasí.

Bali, ostrov bohů a démonů, patří mezi nejoblíbenější destinace Indonésie. Malý ráj na zemi tvoří vulkanické hory, krásné pláže, rýžová pole a v neposlední řadě vždy vysmátí obyvatelé.

Bali se nachází na západním konci souostroví Malé Sundy, mezi ostrovy Jáva a Lombok a je jedním ze 17 000 ostrovů Indonésie. Ostrov je domovem hinduistické komunity, má svůj vlastní jazyk a kulturu. Nachází se zde dokonce více chrámů jako rodin.

Bali je sopečného původu a nacházejí se zde sopky, které čas od času dají o sobě vědět. Nejvyšší a nejaktivnější je Gunung Agung (3142 m).

Bali má velmi rozvinutý cestovní ruch a nabízí množství ubytovacích zařízení a to od těch levnějších až po luxusní resorty.

Klimatické podmínky dělají z Bali dokonalé místo pro pěstování kávy, rýže, cukrové třtiny nebo kakaa. Každodenní život místních obyvatel se odehrává zejména na rýžových polích, jako např. Tegallang. Rýže tvoří součást většiny místních jídel, které chutnají vynikající. Výjimečným zážitkem bude ochutnávka kávy ze zdejších plantáži. Chloubou ostrova je cibetková káva, na Bali známá jako Luwak coffee.

Ubud je město, které se právem přezdívá jako "srdce Bali". Je známým centrem umění, řezbářů a těch nejlepších nákupů. Nachází se zde Monkey Forest, Opičí prales, který je asi nejpopulárnějším místem na Bali. Přivítají vás opičky volně žijící v přírodě, které se rády kontaktují s návštěvníky. Pozor, jsou velmi zvědavé, držte si foťáky a tašky.

Letenky na Bali z Budapešti najdete zde:

letenky bali