Letenky na exotické Maledivy z Prahy za 13790 Kč

Letenky do té pravé exotiky jsou nyní v nabídce již za 13790 Kč. Leťte na Maledivy z Prahy za plážemi a azurový mořem.

Maledivy představují malý ráj na zemi a skutečnou dovolenou snů. Koupání v azurovém moři, procházky plážemi s bílým pískem a rozkošné domky na vodě.

Maledivy tvoří souostroví sopečných ostrovů s názvem atoly. Atoly představují pozůstatek sopek, které obrostlé korál a střed sopky zalilo moře. Na hladině tak zůstal řetězec ostrovů a uprostřed se vytvořila centrální laguna. Není divu, že místní pláže jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě.

Věděli jste, že Maledivy jsou muslimskou zemí? Přesto v rekreačních střediscích je cítit značný evropský vliv. Typický obraz ostrova jsou vodní bungalovy na dřevěných pilířích, které jsou osazeny přímo v moři. Stačí udělat pár kroků z chatky a můžete si zaplavat v moři nebo šnorchlovat. Ubytovacích zařízení je v nabídce mnoho a to od luxusních hotelových komplexů až po ubytování u místních obyvatel, které je velmi populární a za výhodné ceny.

Maledivy tvoří souostroví více než tisíc menších a větších ostrůvků, z nichž je obydlených přibližně 200. Můžete si udělat malý výlet loďkou a vybrat se na některý z neobydlených ostrovů, které většinou projdete pěšky za přibližně hodinu. Můžete si tak na pár okamžiků vyzkoušet, jaké by to bylo ocitnout se na opuštěném ostrově.

Podmořský svět na Maledivách je úžasnou pastvou pro oči. More je domovem mnoha živočichů jako velryby, delfíni, želvy, kraby a jiné. I proto jsou místní vody lákadlem pro potápěče. Pokud si chcete vyzkoušet potápění, můžete navštívit potápěčské centrum na ostrově, kde vás po křídla vezme profesionální potápěč.

Vyzkoušejte také některé z atraktivních vodních sportů jako surfování, vodní lyže, skútry nebo rybaření.

Letenky na Maledivy najdete zde:

letenky Maledivy