Letenky na Island z Prahy již od 2858 Kč

Levné letenky na Island v říjnu jen za 2858 Kč. Využijte příležitosti a navštivte toto famózní místo, kde srdce zaplesá dobrodruhům i milovníkům přírody.

Island leží v Atlantiku nedaleko Grónska a je to nejvzdálenější ostrov Evropy. Je to místo, které vždy lákalo a láká turisty svou panenskou nezkrotnou přírodou. Island je známý i jako ostrov ledu, ohně, černé lávy, zeleného mechu, hučících vodopádů, rozlehlých ledovců, gejzírů, sopek a elfů. Není to typická dovolenková destinace, ve které byste zkoušeli místní kuchyni a navštěvovali historické památky. Na Island se chodí pro zážitky a za dobrodružstvím.

Island vám ukáže, že i v Evropě se dají pěstovat banány a i v nepěkný počasí si můžete vychutnat teplou vodu v překrásné Modré laguně. Země je přátelská zejména v létě a pokud budete mít štěstí, v září je možné vidět i polární záři.

Doslova exkluzivním zážitkem je Zlatý islandský trojúhelník - zlatý vodopád Gulfoss, stále aktivní gejzír Strokkur a známý Geysir, který dal jméno všem gejzírem.

Reykjavík je hlavýným městem Islandu a jeho dominantou je Hallgrima kostel. Zajímavostí je fakt, že na Islandu vládne nejstarší parlament světa. Zákonodárný sbor existuje od roku 930.

Pokud jste zatoužili po Islandu, tyto super letenky vás tam mohou dostat.

Letenky Praha - Reykjavík - Praha najdete zde:

letenky island