Letenky na Kanárské ostrovy od 1953 Kč

Zavítejte na sopečné Kanárské ostrovy, kde si můžete užívat parádně počasí během celého roku. Vyberte si ze tří ostrovů - Lanzarote, Tenerife nebo Gran Canaria. Rychle, letenky se rychle míjejí.

Gran Canaria

Gran Canaria je největší a nejoblíbenější z Kanárských ostrovů. Najdete zde úchvatné tyrkysové moře a zlatavé pláže. Hotely a služby jsou na vysoké úrovni, takže kromě nádherné přírody zde naleznete vše, co potřebujete pro dokonalou dovolenou. Nejvyšší vrch ostrova je Pico de las Nieve, který je výsledkem vulkanické činnosti. Zajímavým přírodním úkazem je i kráter Caldera de Tejeda, který se nachází v centru ostrova a zabezpečuje cirkulaci vody. Ostrov nabízí množství přírodních jeskyní a kamenných útvarů.

Lanzarote

Lanzarote je další z úchvatných Kanárských ostrovů. Je vulkanického původu a najdete zde lávové proudy, krátery a sopečné pozůstatky. Ostrov pokrývá písek s typickým načervenalým nádechem. Pokud toužíte vidět ty nejkrásnější pláže, vyberte se do jižní části ostrova, konkrétně do letovisek Playa Blanca, Arrecife, Puerto del Carmen nebo Costa Tequise. Na ostrově si můžete užívat šnorchlování, surfování, windsurfing nebo kiteboard.

Tenerife

Tenerife je nejzelenější z Kanárských ostrovů a přezdívá se i "ostrov věčného jara". Můžete se zde kochat fascinujícími přírodními scenériemi, jejichž součástí jsou banánové plantáže, exotické pláže a vulkanické útvary. Písek na plážích je většinou tmavý, výjimku tvoří některé pláže, kde dovážejí jemný bílý písek ze Sahary. Takovým místem je Playa de las Americas v jižní části Tenerife. Milovníci surfování si přijdou na své na pláži El Medano, kde vládne divoký vítr. Na ostrově najdete také největší národní park Španělska - Teide, který zabírá téměř 14 000 hektarů. Nachází se zde také nejvyšší hora Španělska - Pico de Teide. Na vlastní oči tu můžete vidět vytékat žhavou lávu přímo z hory. Zajímavým místem je také mezinárodní astronomická observatoř.

Letenky Vídeň - Gran Canaria a zpět najdete zde:

Letenky Vídeň - Lanzarote a zpět najdete zde:

Letenky Vídeň - Tenerife a zpět najdete zde:

lacné letenky gran canaria