Letenky na Mallorcu z Vídně za 974 Kč

Tak tomuto se řekne opravdu horká nabídka. Letenky na Mallorku na celé léto jsou nyní ještě levnější! Nejlevnější začínají již od 974 Kč. Rezervujte rychle!

Mallorca patří mezi nejvíce oblíbené turistické destinace a to zejména pro její panenskou přírodu a nádherné pláže. Je největším z Baleárských ostrovů (Menorca, Ibiza, Formentera) ve Středozemním moři. Pokud jste spíše romantická duše nebo toužíte po klidné dovolené, vyberte si východní pobřeží Mallorky s nádhernými zátokami. Nejvyhledávanější jsou střediska Cala d'Or, Cala Mondrago, Portocolom nebo Calas de Mallorca. Pro rodiny s dětmi je ideální sever Mallorky a střediska Alcúdia a Paquera. Chcete-li spojit dovolenou se zábavou a nočním životem, pak navštivte okolí hlavního města - Palma Mallorca a střediska Magaluf, El Arenal nebo Palmanova, kde to žije nejen v noci, ale i přes den.

Mallorca, to nejsou jen nádherné pláže a příroda, ale i úžasné historické památky. Na ostrově se zachovalo množství ruin zámků a starobylých opatství z římských dob. Na rozvoji místního folklóru a kuchyně se zase podepsala maurská kultura.

Mezi nejkrásnější poklady Mallorky nepochybně patří její pláže. Za tu nejkrásnější je považována Cala Agulla obklopena piniovým lesem. Další, neméně krásnou, je Cala Mondrago, která leží v národním parku a je oblíbeným místem pro šnorchlování. Pláž Es Trenc s bílým pískem a skalnatým pobřežím se zase nachází v jižní části Mallorky.

Hlavní město, Palma Mallorca, nabízí úžasné historické památky, zahrady, malebné uličky a špičkové restaurace. Dominantou města je katedrála La Seu z 13. století, která je v noci nádherné osvětlená a lze ji vidět už z dálky.

Pokud byste rádi strávili dovolenou s dětmi nebo hledáte odpočinek v kombinaci se zábavou, Mallorca vás uspokojí v každém směru. Nejlepší čas naplánovat si dovolenou je právě teď, když jsou v nabídce tyto super levné letenky. Tak si pospěšte a rezervujte si tu vaši.

Letenky na Mallorku z Vídně najdete zde:

lacné letenky Malorka