Letenky na Mauricius ze Ženevy za 7990 Kč

Pořádný kus exotiky a malý ráj na zemi, to je Mauricius. Nyní můžete tento ostrov probádat s letenkami již za 7990 Kč.

Poznejte Mauricius

Toto není obyčejná letenka. Tato letenka vás vezme přímo do ráje. Jak řekl Mark Twain, nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj nebe jako kopie. Pokud se vydáte na Mauricius, určitě mu dáte za pravdu. Najdete zde nádherné pláže s bílým pískem, tyrkysově modré moře s korálovými útesy a celoroční sluneční paprsky. Dech vám vezme pohled na vulkanické hory, které lemují celý ostrov. Mauricius je zhmotněnou dovolenou snů.

Ostrov leží asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru a spolu s ostrovem Rodrigues a Réunion vytvářejí souostroví Maskarény. Mauricius je vzdálen od Evropy pouze 15 hodin letu a leží v Indickém oceánu.

Populace Mauricia je opravdu různorodá. Ostrov obývá populace s francouzskými, kreolskými, indickými, ale i čínskými kořeny. Postupně se formoval národ Mauríčanov, který je považován za nejpřístupnější na světě. Svědčí o tom i různorodost náboženství. Žijí tady v harmonii hinduisté, křesťané, muslimové i buddhisté.

Mauricius zdobí dech beroucí pláže, které si je obtížné představit, dokud je nezažijete. Ostrov je exotikou v pravém smyslu slova. Žijí zde rozmanité druhy ptactva. Pro turisty jsou atrakcí malé opice, se kterými se můžete setkat v lese a občas i na frekventované ulici. Velkým lákadlem je plavání s delfíny, kteří přicházejí k místním břehům.

Nejkrásnější pláží je Le Morne, která je součástí světového dědictví UNESCO. Určitě navštivte místní národní park Black River Georges, kde se nachází 300 druhů rostlin a ptáci, které nepotkáte nikde jinde na světě. Unikátem jsou i stometrové vodopády Chamarel na řece St. Denis. Pro děti bude zajímavostí místní zoo s obrovskými želvami a krokodýly.

Levné letenky na Mauricius ze Ženevy najdete zde:

letenky na mauricius