Letenky na Phuket z Prahy za 12790 Kč

Sbalte kufry a užívejte si zimu v teple! Zpáteční letenky na oblíbený thajský ostrov Phuket s odletem z Prahy nyní za 12790 Kč.

Exotický ostrov Phuket je bezpochyby ráj na zemi a označuje se i jako perla Andamanského moře nebo oáza východní exotiky. Tento nejoblíbenější ostrov má mnoho přívlastků a po jeho navštívení mu určitě i vy dáte nějaký vlastní. A kdy je nejlepší čas navštívit Phuket? No přece tehdy, když u nás úřaduje zima a v nabídce jsou letenky na Phuket za výhodné ceny.

Phuket je největší ostrov Thajska a leží jihozápadně od jeho pobřeží. Ostrov je zároveň provincií a sousedí s provinciemi Phang Nga a Krabi. Patří mezi turisticky nejvyhledávanější destinace a to i proto, že si zachovává svůj panenský šarm, nezaměnitelné pláže a nádherné moře. Phuket je prostě místo, které budete milovat a určitě vás nezklame.

V Thajsku se střídají tři roční období - horké léto, teplá zima a období dešťů. Na dovolenou je nejlepší počasí od listopadu do března, kdy teplota dosahuje 30 ° C, je optimální vlhkost a prší jen zřídka. Léto začíná v březnu a trvá až do června. Teploty se v létě šplhají až na 40 ° C. Od června nastupuje období monzunů, které trvá až do konce listopadu. Doprovázené je deštěm a chladnějším počasím.

A které jsou ty nejkrásnější pláže na ostrově? Nejslavnější pláž je Patong, která se rozprostírá v jihozápadní části ostrova. Okouzlí vás typickým bílým pískem a azurovým mořem.

Druhá největší pláž ostrova je Karon, která je ideálním místem pro rodiny s dětmi. Přijdou si zde také na své turisté, kteří mají rádi nerušený odpočinek a sladké nicnedělání.

Nejznámější útvar Koh Tapu najdete na pláži Phan Nga. Tuto pláž proslavila také bondovka "Muž se zlatou zbraní".

Okouzlující jsou i okolní ostrovy, které stejně nabízejí panenskou přírodu, korálové útesy a unikátní pláže. Můžete si udělat výlet loďkou a poznat i okolí Phuketu.

Letenky Praha - Phuket najdete zde:

letenky phuket