Letenky na Seychelly z Vídně za 14290 Kč

Letět na Seychely z Vídně se nyní vyplatí. Letenky za skvělých 14 290 Kč čekají na vás. Zažijte skutečný ráj na zemi.

Jak si užít dovolenou na Seychelách šikovně a levně? Letenky z Říma nebo z Milána jsou nyní v nabídce jen za 14 290 Kč a tak si můžete dopřát trochu luxusu za opravdu úžasnou cenu.

Seychely se rozprostírají na přibližně 115 ostrovech a menších ostrůvků, které leží v západní části Indického oceánu blízko Madagaskaru. Tento exotický ráj tvoří nádherné pláže, bílý písek, azurové moře, romantické zátoky a tropická flóra. Podle legendy, když Bůh stvořil svět, bylo mu líto, že si ráj mohou užívat pouze andělé, proto vzal kousek nebe a položil ho do Tichého oceánu. Nebe se rozrostlo, zabarvilo okolní vody do tyrkysova a tak vznikly Seychely. A nutno uznat, že se mu to vydařilo náramně.

I když jsou Seychely turisty velmi vyhledávané, stále si zachovávají svůj panenský obraz. Výjimečné scenérie, téměř nedotčená příroda, unikátní fauna a flóra. Vše přesně tak, jako když se zde poprvé vylodili Francouzi.

Kdy je nejlepší čas navštívit Seychely? Souostroví ovlivňují pasáty a spadají do pásma tropických deštných pralesů. Ideální počasí je od května do listopadu, kdy fouká jihovýchodní vítr. Horké počasí nastupuje od prosince do dubna a nejchladnější je v červenci a srpnu. Teplota se během celého roku drží na příjemných 28 až 30 ° C.

Turismus se soustředí zejména na vnitřních ostrovech Mahé, Prasle a La Digue. Největší z ostrovů je Mahé, který je na severu převážně hornatý a vhodný na turistiku a jih je ideální pro potápění a šnorchlování. Na Mahé se také nachází hlavní město Victoria a mezinárodní letiště. Nejkrásnější pláže jsou Beau Vallon a Petit Andenes, kterou si domácí obyvatelé chrání a dá se na ni dostat pouze po vlastních. Vůní vás obklopí pláž Anse Souillac, v jejíž blízkosti se nacházejí skořicové plantáže.

Letenky na Seychely z Vídně najdete zde:

letenky seychely