Letenky na Seychely z Vídně za 14 990 Kč

Letenka do ráje čeká právě na vás. Leťte na Seychely z Vídně za úžasných 14 990 Kč a užijte si dovolenou snů.

Šum moře, tropický vánek, azurové moře a nejvíce fotografované pláže na světě. To jsou Seychely. Tato dovolenková destinaci už dávno není určena jen pro majetné, ale stala se i běžně dostupnou. Za dovolenou na Seychelách v kombinaci s levnou letenkou můžete zaplatit mnohem méně než např. za dovolenou na Kanárských ostrovech.

Legenda říká, že když Bůh stvořil svět, bylo mu líto, že si ráj mohou užívat pouze andělé a tak vzal kousek nebe a položil ho do Tichého oceánu. Nebe se ve vodě rozrostlo, zabarvily okolní vodu do tyrkysova a tak vznikly Seychely. Seychely tvoří 115 ostrovů s bílým pískem, azurovým mořem, korály a žulovými balvany.

Seychely odolávají masovému turismu a zachovaly si svou panenskou tvář. Dokonalé přírodní scenérie, téměř nedotčená fauna a flóra, přesně tak, jako když se zde poprvé vylodili Francouzi.

Počasí je ovlivněno pasáty. Od října do dubna proudí teplý vzduch a vlkých vzduch od severozápadu a od května do září je chladnější a sušší počasí od jihovýchodu. Jak už na ostrovech bývá zvykem, déšť se zde vyskytuje celoročně a přichází nečekaně v náhlých přívalech. Teplota je během celého roku mezi 28 do 30 ° C.

Největším ostrovem je Mahé, který je a severu převážně hornatý a vhodný na turistiku, jih je naopak vhodný pro potápění a šnorchlování. Na Mahé leží i hlavní město Victoria a mezinárodní letiště. Nejznámější pláží jr Beau Vallon a tou nejkrásnější jednoznačně Petit Anse, kterou si domácí obyvatelé chrání a je dostupná jen pěšky. Vůní vás dostane pláž Anse Souillac, která je obklopena plantážemi se skořicí.

Letenky na Seychely z Vídně najdete zde:

lacné letenky seychely