Letenky na sluneční Madeiru za 3790 Kč

Madeira je jako velká botanická zahrada, kde jar nikdy nekončí. Zažijte tuto krásu na vlastní oči. Letenky s odletem z Vídně jsou nyní za 3790 Kč.

Madeira je pro své dechberoucí přírodní scenérie a barvy přezdívaná jako "zelená perla Atlantiku" nebo "ostrov květin". Tento ostrov věčného jara díky Golfskému proudu nabízí celoročně nádherné počasí. Výborně se zde daří zejména vegetaci, která vytváří nekonečnou barevnou škálu. Madeira je také známá jako ostrov vynikajícího vína nebo rodiště fotbalové legendy Cristiana Ronalda.

Ostrov leží nedaleko Maroka a patří pod Portugalsko. Na Madeiře narazíte na černé pláže, které jsou pozůstatkem vulkanické činnosti. Ty se táhnou do vysokých útesů, které pokrývá zelený porost a překrásné květiny. Tato botanická zahrada je domovem rozmanitých motýlů, plazů a netopýrů. Věděli jste, že Madeira je jedním z nejlepších míst na světě, kde můžete pozorovat delfíny a velryby? Jelikož Madeira představuje pouze špičku vyhaslé sopky, okolní vody jsou hluboké až 2 km, což umožňuje těmto mořským savcům připlout velmi blízko k pevnině.

Udělejte si výlet na Madeiru a získejte množství neobyčejných zážitků. Letenky na Madeiru s odletem z Vídně nyní koupíte už za 3790 Kč.

Letenky na Madeiru najdete zde:

letenky madeira