Letenky Pisa již za 765 Kč

Užijte si nezapomenutelný pobyt v malebném Toskánsku. Rozsáhlé vinice, vynikající kuchyně, staré venkovské domy, historická města a mnohem více. Letenky na podzim s odletem z Vídně již za 765 Kč.

Pisa je nádherné město v Toskánsku ležící na břehu Ligurského moře. Pisa je známá zejména díky 56 metrů vysoké šikmé věži, která se stala doslova symbolem města. Tyčí se na náměstí Piazza dei Miracoli a je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. V její blízkosti se nacházejí další úžasné památky - Křtitelnice sv. Jana a Camposanto Monumentale. Pokud se chcete dostat na nejvyšší bod šikmé věže, lístek vás vyjde na 18 eur. Vstup do Křtitelnice sv. Jana a Composanta nebo do muzea Sinopie Museum stojí 8 eur. Do Katedrály Nanebevzetí Panny Marie je vstup zdarma.

Pisa však není pouze o šikmé věži, ale nabízí toho mnohem více. Za vidění stojí také Palazzo della Carovna nebo kostel Stefano dei Cavalier, ve kterém se nachází busta Donatella nebo Museo di S. Matteo. Pisa svou rozlohou zabírá přibližně 185 kilometrů čtverečních, takže kamkoli se vydáte, vše budete mít jako na dlani.

Když objevíte všechna zákoutí v Pise, můžete si udělat výlet do nádherné Florencie, která je vzdálena přibližně 80 kilometrů. V okolí Pisy se nacházejí i zlatavé pláže s čistým mořem a to jen 10 km od města. Můžete tak svůj pobyt v Toskánsku spojit s koupáním v moři.

Letenky do Pisy z Vídně najdete zde:

letenky Pisa