Letenky z Prahy do Chicaga již za 10 290 Kč

Právě teď jsou v nabídce super letenky do Chicaga jen za 10 290 Kč. Zažijte na vlastní kůži město č. 2 hned po New Yorku.

Chicago se může pochlubit třetím nejvíce obydleným městem Spojených států a má neuvěřitelně mnoho pojmenování. Známé je jak město Al Capone, hlavní město americké architektury nebo "větrné město". Chicago je oblíbená turistická metropole a má co nabídnout všem návštěvníkům, ať už je to skvělá gastronomie, špičkové hudební události nebo úžasná architektura.

Společnost Airline LOT má novou linku do Chicaga za super promo ceny. Z Letiště Praha se můžete dostat do Chicaga s letekou jen za 10 290 Kč. Termíny jsou k dispozici od října 2017 do května 2018.

Chicago má úžasnou polohu na břehu řeky a jezera Michigan. V roce 1871 zničil až třetinu města velký požár. Chicago se však z této události rychle vzpamatovalo a odstartovalo rapidní růst a výstavbu mrakodrapů. Ty se postupně staly symbolem města.

Kdysi ve městě vládlo více než tisíc místních gangů a neslavný Al Capone.

Mezi nejznámější turistické zastávky patří Millenium park, kde se můžete vyfotit při známé kovové fazolí The Bean. Ty pravé americké atrakce zažijete v Navy Peiro, kde na vás čekají kolotoče a strašidla. Centrem města je Downtown, kde se soustředí finanční a kulturní instituce. Odpočinout si můžete v parku Grand park. Díky velkému množství parků získalo město přezdívku City in a Garden.

Nejbohatší část Chicaga je North Side. Žije zde množství evropských a árijských přistěhovalců, čehož důkazem je i svá architektura a známé vůně z restaurací. V blízkosti Lincolnova Parku se nachází Lincoln Park Zoo.

Jihozápadní strana byla osídlena irskými přistěhovalci a čvrt Pilsen, kterou založili čeští přistěhovalci, se nachází na West Side.

Chicago bude pro vás skvělým zážitkem ať už na prodloužený víkend ale i delší poznávací dovolenou.

Letenky Praha - Chicago naleznete zde:

letenky chicago