Levné letenky do Milána za 267 Kč

Využijte tyto levné letenky a vyberte se do Milána. La Scala, Milánský dóm, Galerie Viktora Emanuela a mnoho dalších zajímavých míst. Letenky rezervujete již od 267 Kč.

Milán patří jednoznačně mezi TOP evropské metropole a je oblíbené mezi turisty. Město má co nabídnout milovníkům umění, fotbalu, nákupů i výborného jídla.

Nejkrásnější budovou Milána je Milánské Duomo, gotická katedrála, která pyšně stojí na hlavním náměstí. Nachází se v obklopení dalších významných památek a honosných paláců. Katedrála je kouzelná nejen při pohledu z náměstí, ale i ze střechy. Vstup do katedrály rozhodně stojí za to.

K oblíbeným atrakcím patří Galerie Viktora Emanuela, která se nachází hned u Duomo. Galerie spojuje několik pasáží, kde najdete luxusní obchody světových značek, restaurace, kavárny, ale také davy turistů. Interiér zdobí nádherné mozaiky, které symbolizují italská města.

Každý milovník umění by určitě rád viděl na vlastní oči Da Vinciho Poslední večeři. Ta je umístěna v kostele Santa Maria delle Grazie. Malba je vyobrazením posledních Ježíšových okamžiků s jeho 12 apoštoly. Lístky se doporučuje zakoupit předem, protože je to jedna z nejnavštěvovanějších atrakcí v Miláně.

Letenky do Milána z Vídně najdete zde:

letenky miláno