Levné letenky Milán již od 698 Kč

Užijte si tyto skvělé letenky a vyražte do Milána za nákupy, historií nebo výborným jídlem. Rychle, letenky se velmi rychle míjejí.

Miláno je úžasným místem, pokud si chcete někam vyrazit na krátký výlet. Vše nejdůležitější stihnete v Miláně v pohodě absolvovat za víkend. Najdou se však i tací, který si rádi vyrazí do Milána byť i na 1 den nebo pár hodin. A to zejména tehdy, když jsou v nabídce akční letenky jako právě teď. Zpáteční letenky z Ostravy do Milána a zpět přináší Ryanair již od parádních 698 Kč. V ceně letenky je zahrnuta příruční zavazadlo do 10 kg.

Milán díky své vynikající atmosféře láká turisty z celého světa. Přijdou si tu na své milovníci nakupování, luxusních značek, výprodejů, ale i ti, kteří chtějí poznávat historii města nebo si vychutnat skvělou italskou kuchyni a kávu. Pokud patříte mezi fanoušky fotbalu, tak jste na správném místě. Určitě nevynechejte zápas místního fotbalového klubu AC Milán.

Jak se dostat z letiště v Miláně

Ryanair provozuje přímé lety z Ostravy na letiště Orio al Serio v Bergamu. To je od Milána vzdáleno asi 45 km. Do centra Milána se snadno dostanete několika způsoby:

  • Terravision (jednosměrný lístek v částce 5 eur a zpáteční za 9 eur)
  • OrioShuttle (jednosměrný lístek v částce 3,50 eur a zpáteční za 7 eur)
  • Autostradale (jednosměrný lístek v částce 5 eur a zpáteční za 9 eur)

Letenky do Milána z Ostravy najdete zde:

lacné letenky do Milána