Levné letenky na Mallorku již za 762 Kč

Prodlužte si léto a rezervujte si tyto skvělé letenky na Mallorku již za 762 Kč. Nejkrásnější Baleárský ostrov nabízí úžasné přírodní scenérie, azurové vody a nekonečné možností pro odpočinek a zábavu.

Letenky na Mallorku

Letecká společnost LaudaMotion, v níž má svůj podíl i Ryanair, válcuje svými cenami letenek letní sezónu. Největším lákadlem jsou neuvěřitelně levné letenky na Mallorku a to dokonce v hlavní sezóně. V ceně letenky je příruční zavazadlo do 10 kg a odlet je z letiště Schwechat.

Dovolená na Mallorce

Španělský ostrov Mallorca patří mezi nejoblíbenější světové destinace. Úžasné přírodní scenérie, azurové moře, zlatavé pláže, starověké městečka a piniové lesy. To vše a ještě mnohem více nabízí tento malebný ostrov, který je zárukou skvělé dovolené. Nejkrásnější částí Mallorky je východní část s panensky nedotčenou přírodou a průzračnými zátokami. Oblíbené jsou střediska Cala d'Or, Cala Mondrago, Calas de Mallorca a Portocolom. Pro rodiny s dětmi je ideální severní část Mallorky - Alcúdia a Paquera. Noční život a zábavu hledejte v okolí hlavního města Palma Mallorca, konkrétně oblast Magaluf, Palmanova nebo El Arenal. Mezi nejkrásnější pláže Mallorky patří Cala Gaulla, Cala Mondrago a Es Trenc.

Historie Mallorky je spojena s Maury a Římany, důkazem čehož jsou nádherné architektonické památky jako jsou starobylé opatství, obranné věže a zámečky.

Hlavním městem Mallorky je Palma de Mallorca, která vás okouzlí svým historickým centrem. Dominantou města je katedrála La Seu, která nese rukopis slavného Antonia Gaudího. Zajímavé jsou zejména barevné vitráže, které vytvářejí unikátní hru světla a dokonalé barevné divadlo. Vyhlášenou městskou pláží je Playa de Palma.

Oblíbenou turistickou atrakcí je město Manacor ležící ve východní části Mallorky. Vyrábějí se zde pověstné Mallorské perly - Majorica. Perly jsou sice umělé, vyrábějí se z perleti lastur a lepidla, ale právě jejich zpracování je předurčuje na dlouhou životnost ve srovnání s "pravými" perlami, které mohou časem vyschnout. Najdete zde širokou nabídku šperků, které si můžete nejen koupit, ale se dozvědět také množství zajímavostí o jejich výrobě.

Letenky Vídeň - Mallorca a zpět najdete zde:

levné letenky Malorka