Levné letenky na Mauricius ze Ženevy za 7990 Kč

Leťte na pohádkový Mauricius ze Ženevy a užijte si pořádný kus exotiky a dovolenou snů. Letenky na Mauricius jsou nyní v nabídce jen za 7990 Kč.

Poznejte Mauricius

Tato letenka vás vezme rovnou do ráje. Potvrzují to i slova Marka Twaina, který řekl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj jako kopie vzniklo nebe. Přesvědčte se na vlastní oči. Mauricius je skutečně výjimečný. Představte si ty nejkrásnější pláže, tyrkysově modré moře, korálové útesy, dech beroucí vulkanické hory a celoročně krásné počasí.

Mauricius leží v Indickém oceánu asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru a s ostrovy Rodrigues a Réunion tvoří souostroví Maskarény. Od Evropy je vzdálen přibližně 15 hodin letu.

Pestrost ostrovu dodávají i samotní obyvatelé, kteří mají francouzské, kreolské, indické a dokonce i čínské kořeny. Postupně se formoval národ Mauríčanov, kteří se ve světě považuje za nejpřístupnější. Svědčí o tom i různorodost náboženství. Žijí zde křesťané, hinduisté, muslimové a buddhisté v dokonalém souladu a harmonii.

Mauricius zdobí pohádkové pláže a téměř celý ostrov je chráněn korálovým útesem. Potkáte zde rozmanité druhy ptactva a velkou atrakcí jsou malé opice, které se pohybují ve volné přírodě a občas i na frekventované ulici. Zážitkem jistě bude plavání s delfíny, které přicházejí k místním břehům a můžete se k nim dostat výletní loďkou.

Nejkrásnější pláž ostrova je Le Morne, která patří k světovému dědictví UNESCO. Za návštěvu určitě stojí národní park Black River Georges, kde je k vidění 300 druhů rostlin a ptáků, které nepotkáte nikde jinde na světě. Skutečným skvostem jsou stometrové vodopády Chamarel na řece St. Denis. Děti zase potěší návštěva místní zoo, která je domovem obrovských želv a krokodýlů.

Letenky na Mauricius ze Ženevy najdete zde:

letenky na mauricius