Nejlevnější letenky do evropských měst

Akční letenky z Prahy, Bratislavy a Budapešti do oblíbených evropských měst již od 439 Kč eur. Navštivte města jako Norimberk, Niš, Benátky, Leeds, Berlín, Milán, Brusel, Řím, Edinburgh, Londýn, Alghero, Kodaň, Izrael za ty nejlepší ceny. Nečekejte, rezervujte si letenku už dnes a poznávejte známé turistické destinace. Nejlevnější letenky za bezkonkurenční ceny právě teď:

Nejlevnější letenky z Prahy do města Niš v Srbsku.

1. Letenky Praha - Niš (Srbsko) - Praha

Třetí největší město Srbska ležící na řece Niš a Jižní Morava, rodiště císaře Konstantina Velikého. Město je již od dávných dob považovány za spojku mezi Evropou a Blízkým Východem a patří mezi nejstarší města na Balkáně. Navštivte nejznámější památky jako je Věž z lebek nebo Nišská pevnost. Z letiště Bratislava létají přímé linky společností Ryanair přímo do města Niš 2 krát týdně (pondělí a pátek). Využijte jedinečnou nabídku a rezervujte si akční letenky nyní.

2. Letenky: Budapešť - Norimberg - Budapešť

Plánujete navštívit některou z německy mluvících zemí? Vyzkoušejte Norimberk. Nyní Ryanair přináší levné letenky již od 639 Kč. Lety jsou přímé z letiště v Budapešti, tak neváhejte a rezervujte si svou leteknku již nyní za akční cenu. V ceně akciové letenky umožňuje Ryanair vzít si s sebou příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 10 kg 1 menší tašku s rozměry 35 x 20 x 20 cm.

3. Letenky: Praha - Berlín - Praha

Berlín je vždy dobrá volba a z Bratislavy je pouze na skok. Město je symbolem studené války a je známé Berlínskou zdí, která ho rozděloval. Stal se centrem kultury, přijdou si zde na své cestovatelé z celého světa a také mladý lidé, kteří přicházejí za zábavou. Ryanair nabízí do Berlína levné letenky nyní už od 739 Kč s odlety přímo z letiště v Bratislavě. Rezervujte si letenku za akční cenu.

4. Letenky: Praha - Leeds (Anglicko) - Praha

Leeds s odletem z Letiště Praha nyní jen za 28 eur. Tato linka patří mezi ty novější, které Ryanair nabízí a vyznačuje se opravdu zajímavými cenami. Obujte si tedy toulavé boty a pojďte prozkoumat tuto severněji část Anglie. Z mezinárodního letiště Leeds Bradford je to opravdu blízko hned do tří národních parků - Lake District National Park, Yorkshire Dales National Park, North York Moors National Park a historická nabídka města vás jistě také potěší.

5. Letenky: Budapešť - Treviso (Benátky) - Budapešť

Jedno z nejpopulárnějších a nejnavštěvovanějších evropských mást dýchající romantikou na každém kroku. Město úzkých uliček, kanálů, historie a významných památek. Pokud toužíte vyrazit do Benátek, nyní je ten správný čas. Ryanair nabízí zpáteční letenku už od 439 Kč. Přímé lety létají z letiště v Budapešti na Treviso airport, vzdálené od centra Benátek přibližně hodinu cesty. Nenachajte si ujít akciové letenky a vydejte se poznávat krásy Benátek.

6. Letenky: Praha - Brusel - Praha

Pojďte poznávat Brusel s letenkami již od 999 Kč. Ryanair létá do Bruselu dlouhodobě za akční ceny. Levné letenky se dají sehnat už přímo s odletem z letiště Bratislava. Brusel je významné politické, finanční a obchodní centrum Evropské unie. K Bruselu neodmyslitelně patří socha čůrajícího chlapce - Manneken Pis. Určitě se také vyplatí vidět hodiny Mont des Arts (Vrch umění), trochu méně slavné jako pražský orloj. Chuťové pohárky potěší tradiční belgické pralinky a vynikající wafle. Využijte příležitosti a rezervujte si levné letenky do Bruselu.

7. Letenky: Praha - Bergamo (Miláno) - Praha

Levné letenky do Milána nabízí společnost Ryanair již od 1099 Kč. Odlet je z letiště Praha a prlíet do městečka Bergamo, které je kousek od Milána. Mnozí cestovatelé tvrdí, že je ještě hezčí než samotné Milán. V Bergamu můžete nasednout na autobus a udělat si celodenní výlet do Milána. Cesta tam a zpět vás vyjde přibližně na 10 eur a trvá asi hodinku. Miálno, město módy, designu a stylových kaváren láká turisty z celého světa. S letenkou do Milána budete mít vše na dosah. Leťte do Milána za nákupy nebo fotbalovými zážitky s akciovými letenkami od Ryanair.

8. Letenky: Budapešť - Kodaň - Budapešť

Kdy navštívit Kodaň? Právě tehdy, když jsou k dispozici ty nejlevnější letenky. Letí se z letiště v Budapešti a to už za skvělých 1119 Kč a v této ceně se dají najít i letenky na prodloužený víkend. Nečekejte a vydejte se za dobrodružstvím do Skandinávie. Hlavní město Dánska je plné kaváren, kultury a historie, pro ostrovní polohu je nazývané také Benátky severu. Kodaň proslavil i spisovatel Hans Christian Andersen, jehož pohádky znají malí i velcí. Bronzová socha malé mořské panny z Andersenova pohádky se stala symbolem města. Levné letenky do Kodaně jsou k dispozici během ledna a února 2017.

9. Letenky: Praha - Edinburg - Praha

Edinburgh z letiště Praha jen za 1239 Kč. Akční letenky do oblíbeného skotského města nabízí Ryanair. Edinburgh je město, kde najdete noční život, tajemné historické uličky a množství starověkých příběhů. Kousek za hranicemi města na vás čeká typická skotská scenérie se zelenými kopci a malými vesničkami. Levné letenky do Edinburghu na vás už čekají, tak neváhejte a vydejte se do Skotska.

10. Letenky: Praha - Rím - Praha

Řím je překrásný v každém ročním období, takže svou cestu si můžete naplánovat kdykoliv. Navíc nyní můžete letět se společností Ryanair do Říma jen za 1239 Kč. Levné letenky vždy vědí potěšit a Řím vás jistě také potěší svou krásou. Můžete navštívit Koloseum, Vatikán, nejkrásnější fontány Říma, náměstí svatého Petra a vychutnávat si pulzující atmosféru tohoto italského města. Akční letenky do Říma koupíte právě teď.

11. Letenky: Praha - Eilat - Praha

Raynair létá už i do tak vzdálené destinace jako je Izrael, konkrétně leteovisko Eilat. A navíc nabízí akciové letenky za výhodné ceny. Nejlevnější letenky do Eilatu začínají již od 1239 Kč. Stačí si rezervovat letenku, nasednout na letišti Praha do letadla a za chvíli si můžete vychutnávat kousek exotiky a koupat se v Rudém moři. Pokud máte chuť na trochu historie, můžete navštívit Jeruzalém, který je odsud do pár hodin.

11. Letenky: Praha - Londýn - Praha

Londýn je skvělý nápad v každém ročním období, zda je léto nebo zima, podzim nebo jaro. Navíc je to město, které vám nebude stačit zažít pouze jednou a budete se tam chtít vrátit. Kromě kultury, Londýn nabízí skvělé jídlo a vynikající nákupy. O Londýně se říká, že je drahý, ale levnou letenku můžete sehnat poměrně jednoduše. Do Londýna létá pravidelně Ryanair z letiště v Bratislavě a nejlevnější letenky začínají již od1239 Kč.

12. Letenky: Praha - Alghero - Praha

Sluneční Sardinie přímo z Prahy pouze za 1939 Kč? To se opravdu vyplatí. Levné letenky nabízí Ryanair a letí se přímo do italského města Alghero. Sardinie je jednou z nejvíce vyhledávaných destinaci a kromě sluncem zalitých pláži nabízí i vynikají italskou kuchyni, potápění v moři, noční život a teploměr většinou ukazuje přes 20 stupňů celsia i v zimě. V ceně letenky je i příruční zavazadla.