Oslo s letenkami od 293 Kč

Letenky do norského města Oslo jsou nyní v nabídce od 293 Kč. Najděte si váš termín a vyberte se poznávat severskou krásku.

Hlavní město Norska patří mezi nejdražší metropole světa. Může se pochlubit svými památkami a moderními budovami. Město je také známé tím, že se zde pravidelně předává Nobelova cena.

Oslo nabízí množství parků a místa pro sport. Město obklopují nádherné jezera, jako je jezero Sognsvann nebo ostrůvek v Oslofjordu. Snadno se sem dostanete loďkami, které jsou součástí městské dopravy.

Oslo je výborné na kempy a stanování je povoleno téměř na všech místech, dokonce i na soukromých pozemcích. Přestože Oslo je drahé město, mnoho atrakcí je dostupných zdarma. V neděli je volný vstup do všech muzeí, do národní galerie se také dostanete zdarma. Na místě můžete obdivovat památky od Picassa, Moneta nebo Van Gogha. V parku Frogner zase narazíte na sochy úžasného norského sochaře - Gustava Vigelanda.

Oslo okouzlí každého návštěvníka krásnými místy, uměleckými skvosty a pokud vám vyjde počasí, můžete také vyzkoušet koupání v Severním moři.

Levné letenky Vídeň - Oslo a zpět:

lacné letenky Oslo