Parádní letenky do Dubaje již od 8490 Kč

Skočte si po super zážitky do Dubaje. Město mnoha superlativů nabízí toho opravdu hodně. Letenku do Dubaje s odletem z Prahy koupíte již od 8490 Kč.

Pokud si chcete užívat slunce, teplo a moře i v tomto ročním období, Dubaj je určitě správná volba. Dubaj je k nám nejbližší destinací, kde se můžete ohřát i v tomto čase. Je synonymem luxusu a přepychu, ale přesto je dostupný pro všechny, kteří si chtějí užít skvělou dovolenou za rozumnou cenu a to zvláště tehdy, když jsou v nabídce akční letenky. Dubaj nabízí vše, co si jen můžete přát a to skvělé počasí, úžasné moře, pláže a množství aktivit pro volný čas, zábavu nebo nakupování.

Dubaj patří k Spojeným arabským emirátem a leží na Arabském poloostrově. Dubaj je městem mnoha superlativů, které zažívá obrovský rozmach. Vše je zde opulentní, drahé a "nej". Najdete zde obrovské mrakodrapy, luxusní nákupní centra, ty nejlepší hotely a zábavní parky.

Neoficiálním symbolem Dubaje se stal hotel Burj Al Arab Jumeirah ve tvaru plachetnice, který si zvěční snad každý turista. Stojí na uměle vybudovaném ostrově asi 15 km od centra. Hotel má pět hvězdiček, ale pro svůj luxus se považuje za první sedm hvězdičkový hotel na světě. Tyčí se do výšky 321 metrů, díky čemuž patří k nejvyšším hotelem světa.

Dubaj je oblíbeným místem i pro rodiny s dětmi. Své ratolesti můžete vzít například do největšího zábavního parku IMG Worlds of Adventure nebo Legolandu. Pokud jim chcete dopřát skutečný zážitek, určitě je neváhejte vzít do největšího akvária na světě, které se nachází v nákupním centru Dubai Mall. Pro své rozměry se dokonce umístilo na prvním místě v Guinnessovy knize rekordů.

Letenky do Dubaje z Prahy od 8490 Kč

Letecká společnost SmartWings

Letenky do Dubaje z Prahy od 9990 Kč

Letecká společnost flydubai

Letenky do Dubaje z Prahy od 13 290 Kč

Letecká společnost Emirates

letenky do Dubaja