Poznejte Singapur s letenkami za 11 590 Kč

Zažijte Singapur s letenkami za výhodnou cenu, to se opravdu vyplatí. V nabídce jsou nyní letenky za 11 590 Kč s odletem z Vídně. Nečekejte a využijte tuto příležitost.

Singapur je kosmopolitní metropole a často je označován také jako město budoucnosti. Za dva až tři dny zde opravdu můžete zažít mnoho. Určitě jsou vám z fotek na sociálních sítích dobře známé střešní bazény nejkrásnějších hotelů světa, ekologické parky s výhledem na panorama jednoho z nejmodernějších měst.

Singapur je známý nejvyšší kvalitou života na světě, ale také svými, občas i neobvyklými, zákazy. Pokutu zde můžete dostat za odhození cigaretového nedopalku, žvýkačky nebo za to, že půjdete přes silnici mimo vyznačený přechod. Také zapomeňte na přebíhání na eskalátorech nebo krmení holubů. No na druhé straně je to město, kde se spojují různé kultury, chutě, nádherné vůně a město plné parků, zeleně, zahrad a samozřejmě nakupování. Symbolem Singapuru je Merlion - mýtické zvíře s hlavou lva a tělem ryby. Singapur bylo prvním městem, které v 70. letech zavedlo mýto při vjezdu do centra. Město se elegantně snaží vyhýbat smogu a nečistotám i tím, že sem mohou vejít jen auta, která nejsou starší než 10 let.

Město se pyšní úžasnými mrakodrapy sahajícími k nebesům a nachází se zde druhý největší přístav světa. Milovníci elektroniky si zde také přijdou na své. Najdete zde velké technologické outlety v prostorách dvou nákupních center. Snadno se zde sjednává s prodavači a když platíte hotově, dostanete ještě větší slevu. Výlet do Singapuru tak můžete spojit s nákupem nového telefonu, notebooku nebo kamery.

Slavný londýnský London Eye zde má svou konkurenci. Singapore Flyer je obrovské ruské kolo, z něhož výšky (165 m) můžete vidět jeden z nejrušnějších přístavů světa.

Marina Bay Sands je jeden z nejluxusnějších hotelů světa. Zahrnuje 3 výškové budovy, které spojuje obrovská střecha s bazénem na 55. patře. Koupání je možné pouze pokud si koupíte v hotelu noc, pro turisty jsou však v nabídce i prohlídky.

Letenky do Singapuru z Vídně najdete zde:

letenky Singapur