Předvánoční Londýn a letenka již za 990 Kč

Kdy je Londýn nejkrásnější? No přece v době Vánoc. Udělejte si pravou vánoční náladu a vychutnejte si vše, co Londýn nabízí. Letenky s odletem z Prahy koupíte již za 990 Kč.

Navštívit Londýn v předvánočním čase se opravdu vyplatí. Je plný světel a zážitků, které vám udělají nejkrásnější svátky v roce ještě krásnějšími.

1. Kluziště v Londýně

Pojďte se bruslit do Londýna! Nádherné klziksko pod širým nebem najdete před budovou Přírodopisného muzea - Natural History Museum. Výjimečnou atmosféru místa dokresluje množství světélek a téměř 10 metrový vánoční stromeček.

Vyzkoušet také můžete kluziště při hradbách Toweru. Zde si však raději rezervujte místo předem.

Na koručuliarsky zážitek při Somerset House určitě nezapomenete. Obzvláště tehdy, pokud si ho zpříjemněte lahodnou čokoládou.

2. Vánoční trhy

Tradiční obrovské vánoční trhy, na které jsme zvyklí například z Prahy nebo Vídně, v Londýně nehledejte. Nejznámější trhy jsou před Southbank Center a před galerií Tate Modern. Jsou sice komerčnější verzí, ale také se zde podává punč, voňavé klobásky, perníčky a jiné dobroty.

3. Vánoční nákupy v Londýně

Londýn je perfektní místo na nákup vánočních dárků. Najdete zde opravdu všechno. Hračky pro ty nejmenší najdete v hračkářství Hamleys na Regent Street, milé drobnosti v Tate Modern a originální módní kousky na Carnaby StreetCovent Garden. Netřeba obejít ani luxusní a vysvietené londýnské obchodní domy HarrodsLiberty.

4. Vánoční stromek v Londýně

A jaké by to byly Vánoce bez vánočního stomčeka. V Londýně je najdete hned několik, které se předhánějí v tom, který z nich je hezčí. Chloubou Londýna je tradiční obrovský stromeček na Trafalgar Square.

Letenky do Londýna najdete zde:

letenky do Londýna