Super letenky do Malagy jen za 771 Kč

Vydejte se na toulky po sluneční Andalusii a Costa del Sol. Oblíbené dovolenkové letovisko nabízí množství služeb a zážitků. Letenky do Malagy z Vídně nyní jen za 771 Kč.

Malaga je hlavním letoviskem Andalusie s jednoduchou dostupností na Costa del Sol. Obklopuje ji pohoří Sierra Nevada, které ovlivňuje zdejší klima, díky čemuž je Malaga jedním z nejteplejších míst v Evropě. Na pobřeží Costa del Sol se těší až z 325 bezmračných dní v roce. Mezi nejoblíbenější pláže patří La Malagueta a La Caleta.

V místních restauracích a barech je opravdu živo a můžete zde zažít pravý andaluský večer. Nejvíce zábavy je v okolí ulic Granada a Beatas. Říká se, že zdejší podniky jsou otevřené, dokud se hosté nepřestanou bavit.

Oblíbenou zastávkou turistů je pevnost Alcazaba, která je nejlépe zachovanou maurskou pevností v celém Španělsku. Fascinující výhled budete mít z pevnosti Castillo de Gibralfaro.

Jednou z nejkrásnějších památek Malagy je La Manquita, katedrála pocházející ze 16. století.

Malaga je rodištěm slavného malíře Pabla Picassa a najdete zde i jeho muzeum, ve kterém si můžete prohlédnout více než 285 děl.

Letenky do Malagy z Vídně najdete zde:

lacné letenky Malaga