Tel Aviv z Vídně od 1264 Kč

Navštivte město, ve kterém se spojuje dávná historie se super moderními prvky. Letenky do Tel Avivu z Vídně jsou v nabídce již od 1264 Kč.

Izrael je vyspělá multikulturní země Blízkého východu, v níž budete mít pocit, jako byste byli v Evropě. Ve srovnání s Evropou zde však najdete mnohem více exotiky. Metropole patří k nejmodernějším městům Blízkého východu. Pláže, které se zde nacházejí, jsou vybudovány, upravené a udržované. Najdete zde také skvěle vybudované cyklostezky, obrovské nákupní centra, vynikající restaurace a bohatý noční život. Tel Aviv je město, ve kterém se rozhodně nebudete nudit.

Přestože se Tel Aviv nachází jen necelou hodinku od Jeruzaléma, města se od sebe liší už na první pohled. Zatímco Jeruzalém je konzervativní a podstatně ovlivněn náboženstvím, Tel Aviv je moderní, liberální a multikulturní. Mešita zde stojí hned vedle supermoderního hotelu a na noční život a zábavu zde narazíte na každém kroku.

Oblíbenou zastávkou turistů je ulice Dizengoff, která se přezdívá i "Champs-Élysées". Najdete zde luxusní butiky, restaurace a bary. Lemují ji budovy postavené v moderní architektuře.

Akciové letenky do Tel Avivu najdete zde:

letenky tel aviv