Úžasný Hongkong s letenkou již za 11 790 Kč

Navštivte nikdy nespící Hongkong. V ponuke je nyní letenka jen za 11 790 Kč s odletem z Prahy.

Mnoho turistů navštíví Hongkong pouze na skok při ceste do své cílové destinace. Ale toto velké město vám opravdu nabízí hodně a dobrou zprávou je, že to v co nejkratším čase využijete. Například vykoupat se v moři, nakoupit různé módní vyýstřelky, vyběhnout do okolních kopců nebo navštívit noční kluby.

Hongkong je jedno z nejvíce osídlených míst na světě a skládá se z více než 200 ostrovů. Hong Kong v čínštině znamená voňavý přístav a je také známý největší koncentrací výškových budov na světě na km2. Odtud je nejkrásnější pohled na město.

Turisté mohou být ze začátku trochu šokováni velmi frekventovanou a přeplněnou dopravou. Električky chodí doslova jedna po druhé. Navzdory skutečnosti, že Hong Kong je mekkou nejmodernější technologie, najdete zde také zajímavé věci, jako je lešení z bambusu na staveništích.

Udelejste si také na výlet na ostrov Lantau a určitě se podívejte na Po Lin monastery, kde je obrovská socha Buddhy, která je také největší na světě. Je vysoká 34 metrů a stavěla se celých 12 let.

Akční letenky do Los Angeles naleznete zde:

letenky los angeles